Kendine değer elde etmenin tek yolu, önce müşteriler için değer yaratmaktır. Seninle işbirliği yapmayı dört gözle bekliyoruz!

Ana sayfa Hakkımızda

Geçmiş

Certifications
iyi kalite Dokuma Çanta Yapma Makinesi satış için
iyi kalite Dokuma Çanta Yapma Makinesi satış için
Customers Reviews
Their machine performance is very good. I very happy can cooperate with this company, their after service is quickly and very professional.

—— Mahendra Sharma

Ben sohbet şimdi

Zhejiang Allwell Intelligent Technology Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6 7
Zhejiang Allwell Intelligent Technology Co.,Ltd Zhejiang Allwell Intelligent Technology Co.,Ltd Zhejiang Allwell Intelligent Technology Co.,Ltd Zhejiang Allwell Intelligent Technology Co.,Ltd Zhejiang Allwell Intelligent Technology Co.,Ltd Zhejiang Allwell Intelligent Technology Co.,Ltd Zhejiang Allwell Intelligent Technology Co.,Ltd
Factory Office Hall Ofis Atölye Atölye sınama

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : OUNUO
No. Çalışanları : 100~150
Yıllık satış : 8 millons-10millions
Yıl kurulan : 2010
İhracat p.c : 70% - 80%
Ounuo Hakkinda
2004 yılında Ounuo, 7 yıllık kalkınma sürecinde paketleme makineleri imalat ve satışına başlamış, bağımsız araştırma-geliştirme, imalat, satış ve bağımsız olarak bağımsız çalışmaya başlamış ve bağımsız ihracat yönetimi yapmıştır; Şimdi şirket wal-mart, puma, ALOD ve Çin'in ilk 10 şarap grubu ile işbirliği yapıyoruz; 5 milyon dolara yıllık ihracatımız.

Aylık 30 setlik üretim
Ounuo makine 8000 metrekarelik bir alana sahiptir, iş üstü çalışanları 130, toplamda dört üretim hattına, non-woven dokuma torba makine hattı, yumuşak sap makine hattı, flekso baskı makine hattı, kağıt bardak makine hattı yapma ayrılmıştır. ; ERP gelişmiş yönetim modunu kullanın, standart üretim uygulamak, üretim ve toplu üretim düzene, çanta yapma makinası aylık üretim 30-40 setleri, makina 60sets, flekso baskı makinesi 20sets, kağıt bardak makine 50 setleri ele almak, böylece teslimat süresini sağlamak için büyük ölçüde sağlamak 15 iş günü içinde kısaltın.

Kalite ve hizmet
Şu anda biz non-woven çanta, ultrasonik dahil olmak üzere makine bağımsız araştırma ve geliştirme teknolojisi, Alman devresi diyagramı tasarımı, Japon elektronik yedek parça kullanımı, temel teknoloji haline ürünlerimiz her üç ayda bir, İş, çalışma, kalite, mekanik görünüm, güvenlik hattı bizim goodl yükselmesi var, müşterilerimiz için en büyük değeri yaratmak. yeni kan olarak yaratıcı, biz otomatik katlama tasarımı, otomatik başarıyla,% 25 üretim maliyeti ve iş gücü azaltmak teknolojisi ele.
Aynı zamanda non-woven ekipman kompleksi var, bu büyük ölçüde müşteri satın alma süresi ve zaman maliyetinin% 30 azaltılması, aynı zamanda müşteri hizmet sonrası sorunu azaltıyor.
Biz satınalma parçaları, üretim makinesi, üretim ve test machine.Ensure makinemizin kullanıma hazır yerden sonra kullanıma hazır olduğundan QC takım çalışması için 10 üyemiz var.
Biz beşten sonra yabancı satış sonrası servis için özel olarak sorumlu satış sonrası servis ekibi 10 mühendis, 1 ila 1 hizmet almak, müşteri teknik destek ve eğitim sağlamak için, mühendislik gelmesi bir hafta içinde mekanik aldı

2015 Biz buradayız

İletişim bilgileri
Zhejiang Allwell Intelligent Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Miss. Sara

Tel: 86-577-63708850

Faks: 86-577-58129959

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)